<出発地>:名鉄BC 18:30 = 栄 18:47 = 桃花台 19:15 = 瑞浪天徳 19:37 = 中津川 20:08
<到着地>:上飯田 20:43 = 高森 20:48 = 松川 20:55 = 飯島 21:03 = 駒ヶ根IC 21:10 = 駒ヶ根バスターミナル 21:17 = 宮田 21:26 = 沢渡 21:34 = 伊那バスターミナル 21:42 = 伊那IC前 21:50 = 中央道箕輪 21:55 = 伊北IC前 21:59 = 箕輪町役場 22:05 = 箕輪 22:07
<運行会社>:名鉄バス